Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: All
gl: Todo

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: Close
gl: Pechar

en: Machine name
gl: Nome de sistema
