Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: All
hi: सभी

en: Uncategorized
hi: अवर्गीकृत

en: Close
hi: बंद करे

en: Machine name
hi: मशीन नाम
