Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: All
hr: Svi

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
