Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: All
it: Tutti

en: Uncategorized
it: Non categorizzato

en: Close
it: Chiudi

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Paragraphs
it: Paragrafi
