Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: All
ja: すべて

en: Uncategorized
ja: カテゴリーなし

en: Close
ja: 閉じる

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
