Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: All
jv: Kabèh

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
