Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: All
km: ទាំងអស់

en: Close
km: បិទ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
