Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: All
ku: هەموو
