Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: All
lv: Visi

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Close
lv: Aizvērt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
