Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: All
pa: ਸਭ
