Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: All
pl: Wszystko

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: Close
pl: Zamknij

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Paragraphs
pl: Akapity
