Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: All
pt: Todos

en: Uncategorized
pt: Não categorizado

en: Close
pt: Fechar

en: Machine name
pt: Nome de máquina
