Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: All
ro: Toate

en: Uncategorized
ro: Necategorisit

en: Close
ro: Închideți

en: Machine name
ro: Numele mașinii
