Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: All
sk: Všetky

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Machine name
sk: Strojový názov
