Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: All
sl: Vsi

en: Close
sl: Zapri

en: Machine name
sl: Strojno ime
