Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: All
sq: Të gjitha
