Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: All
sv: Alla

en: Uncategorized
sv: Ej kategoriserad

en: Close
sv: Stäng

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
