Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Uncategorized
th: ไร้หมวดหมู่

en: Close
th: ปิด

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
