Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: All
tr: Tümü

en: Uncategorized
tr: Sınıflandırılmamış

en: Close
tr: Kapat

en: Machine name
tr: Makine adı
