Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: All
uk: Все

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Close
uk: Закрити

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Paragraphs
uk: Абзаци
