Paragraphs extended modal (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: All
vi: Tất cả

en: Uncategorized
vi: Chưa phân loại

en: Close
vi: Đóng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
