Paragraphs entity embed (4.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Update
id: Perbarui

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Filters
id: Filter

en: Buttons
id: Tombol

en: Embed
id: Lekatkan

en: Edit %title
id: Sunting %title

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.

en: @type %info has been created.
id: @type %info telah dibuat.

en: @type %info has been updated.
id: @type %info telah diperbarui.

en: @type: added %info.
id: @type: %info ditambahkan.

en: @type: updated %info.
id: @type: memperbarui %info.
