Paragraphs entity embed (4.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Place
tr: Yer

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Continue
tr: Devam et

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Embed
tr: Göm

en: Edit %title
tr: Düzenle %title

en: Create new
tr: Yeni oluştur

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: @type %info has been created.
tr: %info başlıklı @type oluşturuldu.

en: @type %info has been updated.
tr: %info başlıklı @type güncellendi.

en: @type: added %info.
tr: @type: %info eklendi.

en: @type: updated %info.
tr: @type: %info güncellendi.
