Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Update
az: Yeniləmə

en: Continue
az: Davam et

en: Align
az: Sıralama

en: Filters
az: Filtrlər

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.

en: @type %info has been created.
az: @type %info yaradıldı.

en: @type %info has been updated.
az: @type %info yeniləndi.

en: @type: added %info.
az: @type: %info əlavə edildi.

en: @type: updated %info.
az: @type: yenilənmiş %info.
