Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: None
bg: Не

en: Place
bg: Място

en: Center
bg: Център

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Continue
bg: Продължи

en: Filters
bg: Филтри

en: Right
bg: Дясно
