Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Create new
eu: Sortu berria
