Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Place
fa: محل

en: Center
fa: وسط

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Continue
fa: ادامه

en: Align
fa: تراز

en: Filters
fa: فیلترها

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Edit %title
fa: ویرایش %title

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.

en: Paragraph types
fa: انواع پاراگراف
