Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
