Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Continue
he: להמשיך

en: Align
he: יישור

en: Filters
he: מסננים

en: Buttons
he: כפתורים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Embed
he: הטמעה

en: Edit %title
he: עריכת %title

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
