Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Place
hi: जगह

en: Center
hi: मध्य

en: Label
hi: लेबल

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Buttons
hi: बटन

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
