Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: None
hr: Nema

en: Place
hr: Mjesto

en: Center
hr: Centar

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Align
hr: Poravnati

en: Filters
hr: Prečistači

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Edit %title
hr: Uredi %title
