Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Place
hu: Hely

en: Center
hu: Középen

en: Label
hu: Címke

en: Update
hu: Frissítés

en: Continue
hu: Folytatás

en: Align
hu: Igazítás

en: Filters
hu: Szűrők

en: Buttons
hu: Gombok

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Edit %title
hu: %title szerkesztése

en: Create new
hu: Új létrehozása

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: @type %info has been created.
hu: @type típusú %info blokk létrehozva.

en: @type %info has been updated.
hu: @type %info frissítve.

en: @type: added %info.
hu: @type: %info hozzáadva.

en: @type: updated %info.
hu: @type: %info frissítve.

en: Paragraph types
hu: Bekezdéstípusok
