Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: Continue
is: Halda áfram

en: Filters
is: Síur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
