Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Align
jv: Rata

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Edit %title
jv: Sunting %title
