Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್
