Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Place
mn: Байршил

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
