Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Place
my: နေရာ

en: Center
my: ဗဟို

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
