Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
