Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Continue
nn: Hald fram

en: Filters
nn: Filter
