Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Continue
oc: Contunhar

en: Align
oc: Alinhar

en: Filters
oc: Filtres

en: Buttons
oc: Botons

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Embed
oc: Integrat

en: Edit %title
oc: Editar %title

en: Create new
oc: Crear novèl
