Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Place
sk: Miesto

en: Center
sk: Na stred

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Filters
sk: Filtre

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Embed
sk: Vložiť

en: Edit %title
sk: Upraviť %title

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: @type %info has been created.
sk: @type %info bol vytvorený.

en: @type %info has been updated.
sk: @type %info bol aktualizovaný.

en: @type: added %info.
sk: @type: %info bol pridaný.

en: @type: updated %info.
sk: @type: %info bol aktualizovaný.
