Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Place
ta: இடம்

en: Center
ta: மையம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Align
ta: சீரமை

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Embed
ta: உட்பொதி

en: Edit %title
ta: %title-ஐ திருத்து
