Paragraphs entity embed (4.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
