Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Continue
ar: متابعة

en: Align
ar: المحاذاة

en: Filters
ar: المرشحات

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Embed
ar: تضمين

en: Edit %title
ar: نحرير %title

en: @name field is required.
ar: حقل "@name" مطلوب.
