Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: Continue
ast: Siguir

en: Filters
ast: Filtros

en: Select list
ast: Esbilla

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
