Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Left
bo: གཡོན

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Edit %title
bo: %title་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Create new
bo: གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ།
