Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Continue
bs: Nastavi

en: Filters
bs: Filteri

en: Select list
bs: Select lista
