Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Update
cy: Diweddaru

en: Continue
cy: Parhau

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Select list
cy: Dewis rhestr
