Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Continue
gl: Continuar

en: Align
gl: Aliñar

en: Filters
gl: Filtros

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Buttons
gl: Botóns

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Embed
gl: Incrustar

en: Edit %title
gl: Editar %title

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
