Paragraphs entity embed (4.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Left
hy: Ձախ

en: Edit %title
hy: Խմբագրել  %title

en: @name field is required.
hy: @name դաշտը պարտադիր է:
